Nahrajte své fotografie na web

Berte na vědomí

V souvislost s nařízením o ochraně osobních údajů GDPR z 25.května 2018, berte prosím na vědomí, že nahrátím fotografií přes tento web dáváte majiteli stránek souhlas s použitím fotografií k propagačním účelům. Pokud snímky obsahují konkrétní osoby, dávají tímto souhlas se zveřejněním snímků. Pokud od těchto osob nemáte souhlas ke zveřejnění bere případnou zodpovědnost zhotovitel snímku uveden v galerii.

Fotografování a další záznam kulturních a společenských akcí na Lysé hoře a v okolí chat Emil Zátopek a Desítka, jsou vždy zveřejněny u vchodu chaty. Fotografie a záznam jsou dále zveřejněny na Facebooku: Horská chata Emil Zátopek - Maraton a webových stránkách: www.lysa-hora.cz. Pokud jste na některé fotografii zveřejněni a nebo nechcete být zvěčněni, domluvte se prosím s fotografem nebo administrátorem o smazání nebo výřezu ze snímku. Případně nás kontaktujte pomocí zprávy na FB nebo pomocí kontaktního formuláře. Děkujeme

Jak na to?

Vyplňte pole popisu s Vašim jménem a přidejte popis fotografií, např. kde jste fotili, jak chcete aby se galerie jmenovala apod. Soubory nahrajete buď volbou jedné fotky, kliknutím na fotku ze složky nebo v případě, že chcete nahrát větší množství fotografií, vyberte fotografie držením tlačítka myši nebo držením klávesy shift a tlačítkem šipky. Nakonec potvrďte zabezpečení reCaptcha a kliknete na tlačítko Odeslat. Po schválení našim administrátorem, do 24 hod., dojde ke zobrazení fotek na této stránce.

Galerie
Články

Lysá hora - lyžařské freeride

Vzpomínají na beskydské El Nino, před 10-ti lety, dne 17.10.2009.