Nabídka pracovních míst na Lysé hoře

Kuchař / kuchařka na Lysé hoře

Chcete pracovat v krásném prostředí na Lysé hoře v Beskydech? Neváhejte a přijďte posílit náš tým! Přijmeme samostatného, spolehlivého a pracovitého kuchaře / šéfkuchaře na HPP.

Požadujeme:
Odborné vyučení v oboru kuchař nebo praxi v oboru min 1 rok (praxe v hotelovém provozu výhodou). Vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu. Zájem o obor a nové trendy v gastronomii a chuť učit se novým věcem. Trestní bezúhonnost. Příprava, úprava a servírování pokrmů s důraz na design. Komunikace s obsluhou a přijímání objednávek. Spolupráce při sestavování jídelního lístku. Příprava rautů na hotelové akce (svatby, konference, školení, apod.). Skladování a kontrola zboží dle příslušných norem. Dodržování čistoty a pořádku na pracovišti v souladu s hygienickými předpisy a provozním řádem.

Nabízíme:
Atraktivní pracovní prostředí v horském hotelu (v kuchyni najdete vše, co k práci budete potřebovat). Vývoz na kopec zajištěn bezplatně, personální ubytování zdarma, zvýhodněné stravné. Nadstandardní platové podmínky. Práci na HPP. Další benefity (např. slevy na pobyty a další služby hotelu). Nástup možný IHNED. Pracovní úvazek: Plný. Pracovní doba: Týdenní turnusové směny. Požadované vzdělání: Střední odborné s výučním listem. Praxe: 1 rok. Nástup: ihned

Nabízíme mzdu: 30.000 – 35.000Kč

Zájemci o pozici, hlaste se:
Vladimíra Enenklová, personalista
Tel: 602 40 1324
E-mail: chatamaraton@lysa-hora.cz
V době: 8:00 – 16:00 v PO – NE