Kariéra

Pracovník provozu restaurace a ubytování na Lysé hoře

26 000 – 30 000 Kč/měsíc

Chcete pracovat v krásném prostředí na Lysé hoře v Beskydech? Přijmeme ZAMĚSTNANCE PROVOZU RESTAURACE A UBYTOVÁNÍ do trvalého pracovního poměru na chatu Emil Zátopek – Maraton na vrcholku Lysé hory.

Firma: AK 1324, s.r.o. (zaměstnavatel)

Místo pracoviště: Krásná 357, okres Frýdek-Místek

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)

Vzdělání: odborné vyučení bez maturity

Jazyky: angličtina (základní)

Vhodné i pro: osoby bez praxe

Nástup IHNED

Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, rychlost a časovou flexibilitu, příjemné vystupování, řidičský průkaz a praxe je výhodou.

Náplň práce: obsluha hostů, ubytování a práce s rezervačním systémem, práce s hotovostí a pokladnou, úklid veřejných prostor a v případě nízké obsazenosti i úklid pokojů.

Nabízíme: krásné a unikátní pracovní prostředí a skvělý pracovní tým

Týden práce – týden volna , ubytování a doprava zajištěna.

Benefity: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, občerstvení na pracovišti, firemní akce, vlastní organizace náplně práce

V případě vašeho zájmu nám prosím zašlete svůj stručný životopis.

Petr Kuba
Email: provozni@lysa-hora.cz
Mobil: +420 777 120 509

lysa-hora.cz
Lysá hora – Chata Emil Zátopek – Maraton